Ср. Тра 22nd, 2024

Улюблене місце всіх відпочиваючих – рекреаційний пункт ДП “Свалявське ЛГ” повз трасу міжнародного значення “Київ-Чоп”. Розташований у в Ганьковицькому лісництві.

Як стверджують лісівники, вони подбали про те, аби до зони відпочинку був зручний під’їзд і можливість припаркувати авто. З естетичною метою та для покращення підходу до бесідок встелені доріжки об’єднанні між собою.

Місця для розведення багаття облаштовані вмурованими мангалами. Окрім того, спеціально зроблені місця для розведення вогню – це зручно для людей і водночас це безпечно від вогню, який є найбільшим ворогом лісу в зелених насадженнях.

Встановили також дитячий майданчик з гойдалкою та пісочницею.

На території майданчику встановлений стенд, аби нагадувати відпочиваючим про правила поведінки в лісі, про безпечне поводження з вогнем та відповідальність за порушення лісового законодавства. А ще лісовий розсадник, доглядають який учні шкільних лісництв.

Щоб запобігти засміченню лісових масивів, свалявські лісівники облаштували спеціальні місця для збору сміття. Проте їхніх зусиль буває недостатньо. А засмічення приносить величезну шкоду довкіллю, може отруювати обширні території, ще й слугувати причиною лісових пожеж. Тож лісівники сподіваються на свідомість відпочивальників.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *