Пт. Чер 7th, 2024
На Гаваях будують бункер для Марка Цукерберга

Голова технологічної компанії будує великий комплекс на Гаваях із підземним бункером площею близько 500 м². Він оснащений аварійними виходами, запасами енергії та продуктами на тривалий термін. Про це пише авторитетний Wired.

Проєкт попередньо оцінюється у $270 мільйонів, але ця цифра може зрости. Комплекс включає понад 30 спалень, а також мережу будиночків на деревах, з’єднаних живими містками, що створюють відчуття життя серед дерев.

Також планується будівництво двох великих будинків, з’єднаних тунелем із підземним бункером, обладнаним аварійним виходом та масивними металевими дверима. Іншої інформації зараз немає, будівництво ведеться в умовах підвищеної секретності.

Марк Цукерберг не єдиний мільярдер, який готується до можливих несприятливих сценаріїв у майбутньому. Інші технологічні лідери також вживають заходів: Сем Альтман, наприклад, має значні запаси зброї, золота, медикаментів, а глава Реддіт, крім перерахованого, зробив собі лазерну корекцію зору, щоб покращити шанси на виживання.

За оцінками співзасновника LinkedIn Ріда Хоффмана, більш ніж половина мільярдерів Кремнієвої долини інвестували в тій чи іншій формі у свою підготовку на випадок апокаліпсиса.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *