Ср. Тра 29th, 2024

Генічеськ і Арабатська стрілка сприймаються туристами, як тихе відокремлене місце, що підходить для відпочинку з маленькими дітьми або «дикунами». Дійсно, це підходить для опису курорту, але тільки частково. Що ж чекає харківських туристів в Генічеську?

Дорога до Азовського моря: транспортне питання

В Генічеськ можна їхати на поїзді, автобусі або автомобілі. Вартість транспортних витрат вийде приблизно однаковою. Слід враховувати момент, що квитки на поїзд, особливо починаючи з травневих свят, в південному напрямку розпродаються особливо швидко. Тому якщо відпустка не була запланована, краще надати перевагу приватним перевізникам. Автобус Харків – Генічеськ https://www.birand.com.ua/avtobus-harkov-genichesk/: відправляється щодня, технічно справний, комфортний, також можуть бути здійснені зупинки біля деяких популярних пансіонатів і готелів, що в значній мірі полегшує пересування.

Генічеськ: пляжі, море, сонце

Завдяки безкрайнім просторам і багатокілометровим пляжам, що впираються в горизонт, ця частина Азовського узбережжя виглядає трохи пустельною, але це тільки на перший погляд. Поблизу містечка є «дитячий пляж», де глибина моря дійсно невелика, і «дорослий» – широкий піщаний пляж і глибина, що дозволяє вдосталь покупатися і попірнати. Вода в морі біля цього курорту – кристально чиста.

Генічеськ – перш за все, місто, а значить, інфраструктура тут розвинена. Магазини, кафе, бари, ринок – дають змогу в будь-який час придбати все необхідне. Що стосується оренди житла, то в Генічеську, як на всьому Азовському узбережжі, туристи можуть вибирати між приватним сектором, орендою квартир, або проживанням в пансіонаті. Крім того, в місті зараз ведеться активно будівництво сучасних комплексів і міні-готелів, які дозволять відпочивати в комфортних умовах за доступною ціною.

Основну роль популяризації Генічеська, безумовно, відіграють море та унікальні геотермальні джерела. Процедури з використанням мінеральної води, що має в своєму складі йод, бром та інші активні мінерали, допомагають в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату, ендокринної та дихальної системи, захворювань судин.

Крім «водних» процедур, Генічеськ може бути цікавий туристам й іншими пам’ятками:

– Азово-Сиваський національний природний парк;
– Краєзнавчий музей;
– Бірючий острів, який до недавнього часу був закритий для відвідування.

Також можна скористатися нагодою і освоїти кайтінг або кайтбординг. У Генічеську для цього ідеальні умови. На міському пляжі можна орендувати водний мотоцикл чи катамаран, або покататися на атракціонах.

Попри популярність курорту, ціни на житло і послуги тут залишаються одними з найнижчих на Азовському узбережжі, тож, відпустка буде яскравої, незабутньою та бюджетною.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *