Ср. Тра 29th, 2024

На березі бухти, в “казковому” місці, де зливаються Егейське і Середземне моря, розкинувся уздовж берега на 34 км престижний курорт Мармарис. Цей унікальний курорт живописно обрамлений сосновими лісами, тому повітря тут наповнене ароматами хвої.

Крім прекрасно розвиненої туристичної інфраструктури та високого сервісу туристів приваблює клімат Мармариса. Місто знаходиться в гавані, створеній самою природою, де вхід в бухту захищає острів. З цієї причини курорту не страшні шторми. Температура повітря тут більш комфортна, ніж на інших курортах Туреччини навіть у найспекотніші місяці. Період з травня по жовтень – найкращий період для відпочиваючих.

Цікава також історія виникнення назви курорту. Легенда свідчить, що турецький султан Сулейман Пишний, побачивши убогі стіни місцевої фортеці, вимовив фразу: “Мімара ас” (повісити будівельника). Він же і перебудував фортецю, а з часом навколо неї виникло місто Мармарис.

Багато історичних пам’яток розташована навколо Мармарису. Це і Ефес, і Дебати, і Мілет. Відвідавши ці місця, ви дізнаєтеся багато пізнавального. Наприклад, в Ефесі Іоанн Богослов написав Євангеліє. Нікого не зможе залишити байдужим відвідування “восьмого дива світу” – ландшафтного пам’ятника Памуккале, де вашому погляду відкриється панорама білих каскадів зі скам’янілих вод, насичених мінеральними солями. А від’їхавши від Мармариса буквально на півгодини, ви відвідаєте острів Клеопатри, здивувавшись надзвичайно красивому білому піску, який спеціально для цариці був завезений Марком Антонієм.

Дуже розвинена індустрія розваги не залишить вам ні хвилинки для нудьги. Тут вам запропонують:

– відправитися в круїз на яхті;
– зануритися на глибину моря, щоб помилуватися красою підводного світу;
– покататися верхи на конях;
– для любителів адреналіну теж є своя програма – рафтинг, джип-сафарі, катання з вітерцем на мотоциклах і квадроциклах.

Окремо хочеться відзначити динамічність нічного життя Мармариса, де кожен за своїми інтересами і віком знайде собі розвагу.

Відвідавши цей унікальний курорт, ви на дуже довгий час наберетеся вражень, повністю розслабитеся і завжди захочете повернутися знову.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *