Нд. Лип 14th, 2024

Марокко – це держава, яка відрізняється унікальною екзотичністю. Завдяки своєму розташуванню, цій державі вдалося увібрати в себе кращі традиції і звичаї Заходу і Сходу. Адже Марокко знаходиться безпосередньо між Європою та Африкою, а також має вихід, як до Середземного моря, так і до Атлантичного океану.

Всупереч думці багатьох туристів, місто Рабат є державною столицею, а не Марракеш. Але, незважаючи на це, Марракеш можна сміливо назвати культурною столицею країни. Саме тут зібрані головні визначні пам’ятки, тут проходять найрізноманітніші фестивалі, тут просто цікаво і захоплююче проводити час.

Марокканську валюту називають однією з найстабільніших в світі. За один долар тут дають приблизно сім дирхам. Також, банкноти можна сміливо назвати одними з найцікавіших. Справа в тому, що як тільки на престол приходить новий король, його портрет тут же поміщають на купюру. Бували випадки, що обидва правителя зображувалися одночасно.

Важко уявити, але цю невелику державу щороку відвідує величезна кількість туристів, більше десяти мільйонів. Практично кожен третій з них – представник Європи.

Прогулюючись тутешніми ринками, можна часто побачити дивних людей з набором плоскогубців. Ці люди є стоматологами. Так як в країні людей цієї професії дуже мало, то жителі вважають за краще не займатися лікуванням, а робити все просто – видаляти зуби.

Найкраще приїздити в Марракеш навесні. Влітку температура повітря досягає 40 градусів з позначкою плюс. Створюється враження, що червоні будиночки міста і правда загорілися на сонці.

Не варто думати, що перехожі на вулицях, які одягнені в білі наряди, зібралися на свято. Справа в тому, що в країні білий колір вважається траурним, а вдови зобов’язані носити цей колір цілих сорок днів.

Що стосується національної кухні, то більшість м’ясних страв готуються з ягняти. Також варто обов’язково спробувати місцевий міцний зелений годину з цукром і м’ятою. Тут він називається “Бербер віскі”.

Жителі Марокко в своїй більшості є мусульманами. Всюди, навіть на вокзалах та заправках можна побачити спеціальні кімнати. Сюди може прийти кожен мусульманин і спокійно помолитися.

Відвідуючи великі міста, туристам варто розуміти, що велика частина населення сприймає гостей, як можливість поліпшити своє фінансове становище. Так що будь-якими способами, вони намагаються заробити на туристах.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *