Ср. Тра 29th, 2024

“Шахрайство століття” на платформі Booking.com довелося пережити мешканці північного Лондона — через оголошення, яке пропустив відомий агрегатор, на поріг її будинку майже одночасно прибуло понад 100 туристів, які стверджують, що забронювали і сплатили проживання в цьому котеджі. При цьому господиня нерухомості навіть і не думала про здачу свого будинку.

“Це почалося 4 липня, тоді бідна, втомлена жінка та її дочка, які прибули з Гонконгу, постукали у мої двері, сказавши, що вони забронювали цей будинок. Я змушена була сказати їм, що мій будинок ніколи не здавався в оренду. Тоді я не знала, що цим не скінчиться — через кілька годин прийшло ще близько трьох чи чотирьох осіб, сказавши, що вони забронювали мій будинок з Booking.com”, – розповіла постраждала телеканалу BBC. За її словами, на вудку шахрая потрапили як британські туристи, так і приїжджі — австралійці, жителі Саудівської Аравії, американці та багато інших.

Усього, як пояснила домогосподарка, перед тим, як їй вдалося зв’язатися з сервісом і зняти шахрайське оголошення, а це сталося 13 липня, тобто за 10 днів у її двері постукали близько 100 людей. Причому, деякі оплачували бронювання на серйозні суми — до 1000 фунтів стерлінгів.

“Мені було дуже шкода тих туристів, які стукають у мої двері, але все, що я могла зробити, це відправити їх подалі. Я, звичайно, була налякана і дуже боялася, що хтось із них поведеться агресивно”, – додала Джилліан. Вона також розповіла, що постраждалі туристи запевняли, що зв’язувалися з сервісом, і він стверджував, що адреса справжня. Адреса і справді була вказана коректно, правда, з зовсім іншими фотографіями.

“Очевидно, це була афера”, – підбиває підсумок постраждала. Booking.com заявив, що видалив оголошення лише 13 липня, також представники сервісу запевнили, що зв’яжуться з усіма, хто забронював цей будинок і вибачаться перед ним і Джилліаном.

“Боротись із шахрайством доводиться у багатьох галузях — і це справжня битва. У нас є низка надійних заходів безпеки, але в дуже поодиноких випадках може виникнути проблема з конкретною адресою, яку ми завжди негайно розслідуємо”, – запевнили представники агрегатора.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *