Ср. Тра 22nd, 2024

Тільки далекі від серфінгу люди не знають, що Балі по праву вважається кращим місцем для підкорення хвиль. Щорічно сюди з’їжджаються професійні серфінгісти. Ті, хто ще не вирішив, коли саме організувати відпустку на Балі, можуть неспішно готуватися до поїздки, адже тут цілий рік можна насолоджуватися чудовими хвилями. Тому навіть карантин через коронавірус вам не завадить, якщо зараз зайдете на сайт https://www.avestravel.com.ua і замовите собі тур на цей чудовий індонезійський острів.

До того ж, навіть новачки можуть навчитися в одній з місцевих шкіл, з легкістю управляти дошкою. Варто зауважити, що на Балі курс серфінгу можна пройти і індивідуально, що, звичайно, значно дорожче. Однак, справжню атмосферу серфінгу можна відчути і під час занять в групі, що виходить набагато економніше. Серфінг на Балі – це маса вражень, нові знайомства, професійні інструктори і, безсумнівно, найкращі хвилі.

Кута – це не просто рибальське село, а головний притулок більшості початківців-серферів. Опинившись на місцевому пляжі, ви навряд чи залишитеся байдужим до серфінгу, так як народ тут не розлучається з дошками, а на вулицях постійно зустрічаються логотипи серф-індустрії. Ранок тут починається з освіжаючого катання на хвилях, а ввечері молодь спрямовується в прибережні кафе.

Цей курорт з надприродною швидкістю завоював увагу європейських вільних мандрівників, а також австралійських серфінгістів. Для багатьох з них серфінг на Балі – це справжнє випробування на міцність, адже часто хвилі тут більші та небезпечніші, ніж в Австралії. Прості відпочивальники вже знають, що підводні течії сильно закручують і вилізти на берег буває важче, ніж просто зайти в воду.

Любителям більш домашньої атмосфери варто відправитися на пляж Легіан (Legian), де невеликі і стабільні хвилі ідеально підходять для перших занять серфінгом.

На сусідньому курорті Семіньяк розташовується безліч шикарних вілл, які часто здаються в оренду. На місцевому пляжі досить світлий пісок і сильний прибій. Ось тільки на вулицях Семіньяк рідко можна зустріти людей з дошками, а в п’ятизіркових готелях збирається досить респектабельна публіка.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *