Нд. Чер 9th, 2024
В Індії перевернувся туристичний човен

На півдні Індії у штаті Керала перекинувся човен з туристами, внаслідок чого десятки людей загинуло – за попередніми даними він був переповнений, а серед пасажирів були діти.

Трагедія сталася біля прибережного міста Танур у неділю ввечері, 7 травня. Повідомляється, що на борту двопалубного човна могли знаходитися від 30 до 40 осіб, при цьому уже відомо про 22 загиблих.

“Ми знайшли 22 тіла, у тому числі 15 жінок і сім чоловіків. У лікарні близько шести людей. Тривають рятувальні роботи”, — розповів офіцер із поліцейської дільниці Танур, додавши, що серед загиблих 11 людей з однієї родини, троє із яких діти.

Зазначається, що врятувати вдалося 8 людей, чотирьох із яких доставили у лікарню в критичному стані. Туристи, які вижили, розповіли місцевим ЗМІ про те, що на багатьох пасажирах не було рятувальних жилетів.

Уряд Керали наказав розпочати судове розслідування щодо аварії туристичного човна та оголосив про компенсацію родичам жертв. Повідомляється, що човен перевозив більше пасажирів, ніж дозволено, і курсував у заборонений час, після 17 години.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *