Чт. Кві 18th, 2024
Квоти на туристів готується запровадити Балі

Записуватися за рік до виїзду для відвідування “райського острова” Балі – останнім часом мега популярного курорту, можливо, доведеться туристам. Чергову ініціативу щодо сортування та відсіювання туристів запропонував губернатор Балі Вайан Костер.

Згідно з цією ініціативою, Балі може запровадити квотування туристів – це обмежить кількість мандрівників, яким дозволено в’їжджати на острів. Основна причина цього заходу, як повідомляє преса Індонезії, — бажання позбутися “дешевих” туристів, які обурюють усе місцеве населення. Причому на першому місці глава Балі серед них згадав росіян.

Як заявив губернатор, він “невдоволений зростанням кількості туристів, які порушують правила і виявляють неповагу до місцевої культури”.

“Ми більше не вітатимемо масовий туризм. Ми обмежимо кількість туристів, впровадивши систему квот”, – сказав пан Костер. Він додав, що одна з можливих систем квот вимагає, щоб іноземні туристи реєструвалися за рік до запланованого візиту на Балі та чекали на свою чергу на в’їзд. “Якщо буде квота, то людям доведеться стояти у черзі. Ті, хто хоче приїхати наступного року, можуть зареєструватися просто зараз. Це система, яку ми хочемо застосувати”, – запевнив губернатор.

“Якщо ми продовжуватимемо в тому ж дусі, ми залучатимемо лише дешевих туристів, які їдять лише насі бунгкус (страва з рису, загорнута в бананове листя або папір), при цьому орендують мотоцикли і порушують правила дорожнього руху і навіть крадуть із банкоматів”, – заявив голова Балі. При цьому як найбільш проблемні туристи він назвав російських “релокантів”, додавши, що майже третина від усіх депортованих туристів – або 27 іноземців зі 101 – і це починаючи з січня.

російські туристи для цих гнівних реплік, дають підстави. Тільки 4 травня група російських туристів була заарештована на Балі за неналежну поведінку в храмі Пенгубенган – священному місці для місцевих жителів і найбільшому храмі індуїстів на курортному острові. Росіян — двох жінок віком 35 років та чоловіка 37 років — затримали за танці та недоречне позування у священному місці, що викликало й серйозну реакцію влади. Правопорушників упіймали у місті Убуд, в якому минулого тижня стався ще один інцидент: російський турист і священик зійшлися у кулачному бою прямо на дорозі, поки автомобілі стояли у пробці. Бійку зняли камери очевидців, а відео розійшлося по соцмережах.

Друге питання — чи захочуть приїжджати “за квотою” і чекати на рік такі бажані для Балі “люксові” туристи. Особливо з урахуванням численних конкурентів, які такі заходи запроваджувати не планують.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *