Нд. Лип 14th, 2024

Людина не може уявити своє життя без подорожі. Це воістину чудове заняття. Це знайомство з різними визначними пам’ятками, знайомство з культурою, історією і найголовніше – з людьми.

Тому кожен сприймає слово “подорож” по-різному. Одні уявляють відпочинок на морі, інші – в горах, а треті з рюкзаком в лісі. Не можна сказати, що одне краще іншого. Кожен вибирає те, що йому підходить більше. Якщо ви любите спокійний відпочинок, повний роздумів, вам підійдуть похід або поїздка в гори. А якщо ви віддаєте перевагу чомусь активному – море до ваших послуг! Але що ж необхідно брати з собою на відпочинок?

Їжа

Так, вас можуть погодувати в літаку/поїзді. Але якщо ви будете мати пару зайвих бутербродів з собою, це точно не буде зайвим в дорозі. Якщо ви йдете в похід, їжа – ваш кращий друг. Тут найоптимальнішим варіантом може бути так звана їжа для голодних на враження від бренду James Cook, в Україні її вигідно та швидко придбати можна онлайн, відвідавши сайт https://jamescook.com.ua. Сушені страви James Cook збережуть ваш час та сили, не займаючи багато місця в багажі, але завжди смачно нагодують.

Одяг

Перевірте погоду тієї країни, в яку ви плануєте полетіти/поїхати. Якщо це жаркі країни беріть те, в чому ви себе будете почувати комфортно, щось легке (шорти, майки, топи, купальник і т.д) Не забудьте про нижню білизну на зміну! Якщо країна більш холодна, то – светри, штани вас зігріють.

Наявність аптечки

Ніхто не застрахований від непередбаченої ситуації. Тому візьміть те, що неодноразово вам зможе допомогти. Це можуть бути засоби від головного болю, від болю в животі, пара пластирів, краплі для очей, знеболюючі, краплі для носа тощо.

Взуття

Та частина гардероба, яка найбільше займає місця в валізі. Обміркуйте все розумно, що і з чим ви будете носити. Вам вистачить 2-3 пар.

Косметичка/засоби для особистої гігієни

Якщо ви дівчина, то навіть нагадувати про косметичку не варто. Вона вже напевно займає половину місця в вашій валізі. Візьміть те, чим ви будете користуватися. Використовуйте маленькі портативні флакони з косметикою. Це значно заощадить місце.

Різні ґаджети

Навушники/перехідники/фотоапарат. Зараз уявити відпочинок без ґаджетів для сучасної людини складно. Якщо хочете “вбити час”, використовуйте навушники і послухайте музику, подивіться фільм на телефоні, почитайте і т.д.

А завдяки фотоапарату ви зробите чудові знімки для своїх соціальних мереж.

Подорожі змушують нас посміхатися і любити життя. Запитайте це у тих людей, які подорожують, і ви дізнаєтеся, наскільки це здорово – бути частиною іншого куточка світу, спілкуватися з іншими людьми, дивитися різні пам’ятки. Це набагато краще, корисніше, а також більш пізнавально, ніж лежати вдома на дивані.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *