Пт. Тра 24th, 2024

Іспанський ринок нерухомості, який тривалий час знаходився в невтішному стані, в останні кілька років виходить на поступовий підйом. Житло в цій країні користується високим попитом серед заможних людей з пострадянських держав, але в 2018 році рекорд поставили не вони, а французи.

Перший і основний фактор – це територіальна близькість. Громадян Франції найбільше цікавить Коста-Брава, яка безпосередньо примикає до кордонів їхньої країни, що виключає будь-які транспортні складності. Дістатися до свого будинку або квартири в Іспанії можна як на громадському транспорті, так і на особистому.

Другий, не менш важливий для економних європейців фактор – це ціна. Справа в тому, що нерухомість в Іспанії при абсолютно рівних характеристиках коштує (принаймні, поки що) набагато дешевше, ніж аналогічна на Лазурному березі, дозволити її собі може людина середнього достатку. При цьому покупець отримує високоліквідне житло, яке може використовуватися як для особистого відпочинку, так і для здачі в оренду. Прибутковість вілли на Каста-Брава – 6% річних.

Що ще приваблює на це узбережжя французів? Звичайно, це богемна атмосфера – це місце було улюбленим у Френка Сінатри, звідси їхав натхненним Сальвадор Далі, тут писав свої безсмертні рядки Гарсіа Лорка.

Природа іспанського узбережжя вражає своєю красою, а хвойні ліси дають можливість дихати не тільки чистим, але і насиченим фітонцидами цілющим повітрям.

Національний колорит теж ніхто не скасовує – Каталонія зберегла абсолютно особливий дух, який до душі романтичним французам.

Ну і, звичайно, таких гурманів не може не спокушати можливість щодня насолоджуватися об’єднаним смаком м’яса та морепродуктів в традиційних стравах, Каталонська кухня – абсолютно особлива і при цьому є такий собі мікс іспанської та французької.

Уникнути обману з боку продавців покупцям іспанської нерухомості дозволяє звернення до ріелторських агентств. Для європейця робота з таким посередником – єдино прийнятна практика і це те, на чому не економлять навіть економні французи.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *