Ср. Чер 12th, 2024

Назва Коста Брава має численні версії перекладу:

– берег сміливих;
– берег сміливців;
– скелястий берег.

Останній варіант – найправильніший (хоча і не такий романтичний). До того ж, він повністю характеризує всю красу цього узбережжя, до якого природа виявилася неймовірно щедрою. Скелі, які обриваються в море з величезної висоти, утворюють невеликі тихі бухти. А коли вони відступають від моря, обриви змінюються нескінченними піщаними пляжами.

У таких затоках розташовуються найбільш відомі курортні міста узбережжя, які славляться багатою історією, що йде корінням в стародавні століття. Вони наповнені архітектурними пам’ятками часів Римської імперії, а в багатьох підносяться стіни середньовічних фортець. Старі частини цих міст зберегли особливий національний колорит, який вражає можливістю пізнати давню Каталонію – саму процвітаючу іспанську автономію.

Коста Брава – це курорти найвищого рівня

Столицею туристичного життя одноголосно визнаний курорт Ллорет-де-Мар. Крім чудових нічних закладів, танцювальних клубів і дискотек, популярних серед тусовочної молоді та любителів нічних розваг, тут можна відвідати стародавні руїни Лоредо. Прибережна зона курорту приваблює дайверів підводними печерами і великою кількістю середземноморської фауни. У місті Жирона любителі історії можуть подивитися старовинний кафедральний собор і монастир бенедикток Монтсеррат, побудований в 11-м столітті на вершині гори, яка носить ту ж назву і ще здалеку притягує погляди своїм незвичайним рельєфом.

Шанувальники творчості Сальвадора Далі, звичайно, відвідають його музей в місті Фігейрес. А любителів архітектури зацікавлять міста Палс і Тосса-де-Мар, які вражають добре збереженими фортечними спорудами. У самому південному і сучасному курорті Бланес розташована дивовижної краси церква Санта-Марія (14-е століття) і руїни старовинного замку Сан-Хуан.

Вільний від пляжного відпочинку час гості курорту можуть присвятити походам в морській зоопарк Marineland, розташований недалеко від курорту Малграт-де-Мар, а також парк водних розваг Порт Авентура і Океанаріум в Ллорет-де-Мар. Майже у всіх прибережних містах є клуби водних видів спорту (парасейлінг, підводного плавання, серфінгу, яхтингу). Кращим курортом для занять активним спортом в Коста Брава визнана Калелья.

Особливості нерухомості на Коста Брава

Коста Брава завжди була місцем літнього відпочинку найзаможніших людей Іспанії. За всіма параметрами узбережжя є найбільш вигідним для придбання нерухомості – це найрозвиненіша, красивіша та зручно розташована частина іспанського морського узбережжя. Всі його курортні міста мають відмінне автомобільне сполучення з каталонської столицею, а найближчі аеропорти знаходяться буквально в годині їзди. Географію розваг можна значно розширити за рахунок близькості до французькому кордоні. Тому нерухомість на Коста Брава в 2,5 рази дорожча, ніж в інших прибережних регіонах країни.

Мінімального вкладення коштів потребує покупка апартаментів в містах Коста Брава. Будинки в будь-якій з урбанізацій, розташованих біля них, коштують набагато дорожче. Головними факторами, які впливають на вартість такої нерухомості, є престижність урбанізації і відстань до пляжу. Тут проживає поважна публіка віку вище середнього, яка любить комфорт і тишу.

Високу рентабельність і ліквідність придбання нерухомості на Коста Брава гарантує стабільне зростання цін і підвищений попит на житло на цьому узбережжі.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *