Ср. Тра 29th, 2024
Кувейт

Днями в Омані відбулася сьома зустріч міністрів туризму країн Перської затоки, на якій було домовлено у грудні цього року представити аналог європейського шенгену. Йдеться про єдину туристичну візу для відвідування Саудівської Аравії, ОАЕ, Катару, Бахрейну, Кувейту та Оману. Про це повідомили журналісти видання Gulf Business. Наразі міністри готують свої бачення запропонованої ініціативи, яка дозволить спростити подорожі до вищезгаданих країн.

Міністр спадщини і туризму Оману Салім бін Мохаммед аль-Махрукі заявив, що серед учасників зустрічі існує консенсус щодо спільної туристичної візи. Він також додав, що впровадження цієї ідеї, ймовірно, почнеться незабаром, як тільки будуть створені всі необхідні механізми.

Проте спершу представники всіх країн проведуть низку зустрічей та допрацюють спільний проєкт.

“Спільна туристична віза Ради співробітництва арабських держав Перської затоки з’явиться дуже скоро. Існує одностайна згода щодо важливості цього питання. Буде проведено низку наступних зустрічей, щоб побачити, як ми можемо рухатися далі, щоб досягти повної згоди в цьому питанні”, – розповів Салім бін Мохаммед аль-Махрукі.

Впровадження єдиної туристичної візи, яка стане аналогом європейського шенгену на Сході, має на меті збільшити кількість туристів щонайменше на 7% щороку. Жителям країн Перської затоки, як очікується, також стане набагато простіше подорожувати.

Наразі невідомо, як саме працюватиме “арабський шенген”. Жителі країн союзу шести арабських держав на Аравійському півострові до цього моменту могли подорожувати одне до одного за єдиною системою, тому залишається незрозумілим, чи нова віза замінить цю практику, чи лише доповнить її.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *