Пт. Чер 7th, 2024

Онлайн події Лондонської книжкового ярмарку пройдуть у червні цього року, аудиторні події програми переносять на 2022 рік. Про це повідомляють на офіційному сайті виставки.

У зв’язку з надзвичайною ситуацією із коронавірусом COVID-19 Лондонський книжковий ярмарок відбудеться цьогоріч лише в онлайн форматі. Попередньо планувалось, що виставка пройде у гібридному форматі (частина подій онлайн, частина — офлайн) як цьогорічний Книжковий Арсенал. Аудиторний формат Лондонського ярмарку відновиться наступного року, попередньо з 5 по 7 квітня.

Організатори зазначають, що в онлайн форматі виставка відбудеться з 7 до 14 червня, а також частина подій відбудуться наприкінці червня цього року. Детальніший розклад та програму подій оголосять найближчими тижнями.

Ключовими темами ярмарку буде висвітлення змін книжкової індустрії, створення можливостей для залучення ще більшої аудиторії до нетворкінгу та обміну досвідом, включно з можливостями для комунікації між відвідувачами, видавцями, дистриб’юторами книжок, авторами, літагентами та іншими учасниками ринку.

«Зі смутком повідомляю , що ми переносимо аудиторний формат Лондонського книжкового ярмарку на 2022 рік. За останні кілька місяців ми разом з учасниками, стейкхолдерами та радою Advisory Board проаналізували кілька можливих сценаріїв проведення виставки. Міркуючи над найкращим рішенням для книжкової індустрії, ми хотіли надати учасникам та відвідувачам якомога більшої видимості, але водночас і враховували виклики глобальної пандемії. Оскільки сфера туризму та процес вакцинації все ще у нестабільному стані, стає очевидним те, що цьогоріч ми не можемо дозволити собі проведення ярмарку у офлайн форматі.

Ми щиро сподіваємось, що цифровий формат подій, що відбудуться у червні, буде максимально гнучким та цінним для всіх, і дасть змогу залучити навіть більшу міжнародну аудиторію. Лондонський книжковий ярмарок в онлайні забезпечить індустрію динамічною програмою з безліччю можливостей для нових знайомств.» — зазначає Енді Вентіс, директор Лондонського книжкового ярмарку, спеціально для The Hub.

Учасники, що уклали угоди для представлення на аудиторному ярмарку у 2021 році можуть перенести частину оплати на участь у цифровому ярмарку і решту на 2022 рік. Або ж перенести свою участь повністю на офлайн виставку у квітні 2022 року. Відвідувачі матимуть змогу долучатись до онлайн подій безплатно.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *