Нд. Лип 14th, 2024

Аерокосмічна корпорація отримає міноритарну долю в Virgin Galactic після її входу на біржу.

Венчурний підрозділ корпорації Boeing HorizonX оголосив у вівторок, що інвестує $20 млн в компанію Річарда Бренсона Virgin Galactic, яка займається комічним туризмом, оскільки обидві компанії сподіваються вдосконалити технології, необхідні для того, щоб гіперзвукова подорож одного стала реальністю. Про це повідомляє CNBC.

Аерокосмічний гігант робить інвестиції, коли Virgin Galactic готується стати першою компанією, яка здійснюватиме туристичні польоти в космос. Компанія планує розмістити свої акції на Нью-Йоркській фондовій біржі до кінця року.

“Наші команди уже давно ведуть переговори,- сказав гендиректор Virgin Galactic Джордж Уайтсайдс. – Широкі можливості Boeing не мають собі рівних в мобільності та досвіді в польотах людини в космос”.

Boeing матиме міноритарну долю Virgin Galactic, як тільки вона стане публічною.

В липні компанія Бренсона заявила, що збирається почати польоти з першими клієнтами наступного року. Станом на кінець червня Virgin Galactic мала 603 клієнтів. Крім того, з огляду на те, що останні два випробувальних польоти досягли меж космосу, компанія повідомила, що отримала інтерес від понад 3000 нових потенційних клієнтів.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *