Нд. Лип 14th, 2024
У Кенії жертвами секти "судного дня" стала 201 людина

Станом на неділю, 14 травня, кенійська поліція ексгумувала вже 201 тіло, розслідуючи справу проповідника, який наказав своїм вірянам морити себе голодом для зустрічі з Ісусом.

Як пише Reuters, секта Пола Маккензі Нтенге, яка нараховувала сотні послідовників, проживала в імпровізованих будинках у віддаленому таборі у лісі. Пастор переконав їх, що 15 квітня на Землю прийде Сатана і правитиме світом наступні 1000 років. Зважаючи на це, він закликав людей морити голодом себе та дітей, щоб до настання “судного дня” вони могли зустрітися з Ісусом на небесах.

Перші кілька десятків загиблих були виявлені наприкінці квітня. Останні 22 тіла знайшли у суботу, 13 травня. Загальна кількість жертв культу становить вже 201 людину, але і цей показник може бути не остаточним.

“Сьогодні нашій судово-медичній бригаді вдалося ексгумувати 22 тіла, але ми не повідомляли ні про один порятунок”, — розповіла комісар Прибережної провінції Кенії Рода Оньянча.

За день до цього – 12 травня – було виявлено 29 тіл , в цьому числі 12 дітей. Операція з ексгумації тіл триває на території лісу Шакахола площею близько 324 га.

Оньянча зазначила, що також було затримано ще одного підозрюваного справі, в результаті чого загальне число арештованих у справі про загибель людей досягло 26 осіб.

У середу, 10 травня, суд у Кенії відмовив Полу Маккензі, який хотів з-під варти під заставу.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *