Ср. Тра 22nd, 2024
Португалія запровадила проїзний за 49 євро

На початку серпня Португалія запровадила проїзний за 49 євро, з яким пасажири можуть здійснити необмежену кількість поїздок без обмежень за часом.

Запровадженням універсального проїзного на залізничний транспорт за 49 євро Португалія приєдналася до інших країн, зокрема Німеччини та Іспанії, які вже запустили подібні пропозиції.

Квиток National Rail Pass доступний для всіх пасажирів, в тому числі туристів-іноземців. Проїзні запровадила національна залізнична компанія Comboios de Portugal (CP), і вони дійсні на всіх регіональних залізничних мережах (з кількома винятками).

Мандрівники з абонементом можуть здійснити необмежену кількість поїздок без обмежень за часом. Проте, на відміну від проїзного квитка в Німеччині за такою ж ціною, португальський квиток не буде доступний в автобусах або міжміських поїздах, таких як Alfa Pendular, Intercidades, InterRegional і Internacional. Проїзний також не діє в міських мережах Порту, Лісабона та Коїмбри.

Де дійсний бюджетний проїзний

Новий проїзний квиток можна використовувати на більшості регіональних перевезень по всій країні, але є кілька зон, де він не діє. Прибережжя Алентежу та район Коїмбри не беруть участі у програмі. Це означає, що квиток не буде дійсний на таких маршрутах:

  • Регуа-Посінью (лінія Дору);
  • Коїмбра-Фігейра-да-Фоз (передмістя Коїмбри);
  • Пінхал-Ново-Евора та Пінхал-Ново-Віла-Нова-да-Баронія (лінія Алентежу);
  • Пінхал-Ново-Тюнес (Південна лінія).

Як придбати проїзний квиток у Португалії за 49 євро

Проїзний квиток National Rail Pass у Португалії доступний для всіх мандрівників, Для цього треба мати картку клієнта CP. Її можна отримати в усіх касах CP по всій країні. Картка коштує 6 євро.

Щоб придбати картку, необхідно мати офіційний документ, що посвідчує особу. Наприклад, паспорт, водійські права, а також кольорову фотографію на паспорт. Також потрібно заповнити шаблон запиту на отримання картки CP, який можна завантажити за посиланням.

Національний залізничний проїзний квиток дійсний протягом місяця і його можна придбати з 21 числа кожного місяця на наступний місяць.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *