Главная » Полезно знать туристу » 04.08.2022

В Італії туристів почали штрафувати за голий торс


Штраф у розмірі від 25 до 500 євро доведеться сплатити туристу, що розгулює в купальнику або без сорочки італійським курортом Сорренто. Набрала чинності постанова, підписана минулого місяця мером Сорренто Массімо Копполою. Згідно з ним, туристи в купальниках або без верхнього одягу в громадських місцях курорту безжально штрафуватимуться.

Сума явно залежить від ступеня оголеності туриста. А також від того, чи така поведінка є рецидивом. "Більше жодних туристів із непристойною поведінкою. Ось чому я підписав ухвалу, яка забороняє людям ходити з оголеними грудьми, а також у купальних костюмах", — прокоментував мер.

За його словами, величезна кількість невихованих туристів у цьому курортному містечку на узбережжі Неополітанської затоки завдає "занепокоєння та дискомфорту" місцевим жителям. В Сорренто живе близько 16 тис. місцевого населення, а "наїжджають" у сезон значно більше. "Ми хочемо захистити та покращити якість життя місцевих мешканців та громадську обстановку у громадських місцях", – додав мер.
Читайте также


avatar