Главная » Авиабилеты, автотуры, ж/д переезды » 05.06.2019

FlixBus заходить в Україну. З 11 червня європейський автобусний лоукостер продає квитки


Найбільший оператор автобусних перевезень в Європі, компанія FlixBus, планує вийти на український ринок. Про це повідомляє преса з посиланням на інформацію компанії.

Зокрема, в FlixBus анонсували, що 11 червня 2019 року представники компанії проведуть в Києві свою першу в Україні прес-конференцію. Гендиректор компанії в Польщі і Україні Міхал Леман розповість про плани розвитку FlixBus на українському ринку, про бізнес-моделі FlixBus і співпраці з місцевими автобусними компаніями, а також про новий стандарт міжміських автобусів для України.

Як повідомляли ЗМІ, ще в 2017 році компанія оголосила про відкриття рейсів з ЄС в чотири українських міста. Автобуси з Києва, Львова, Рівного та Житомира почали їздити в Польщу (Краків, Катовіце) і Чехію (Острава, Прага, Брно). Мінімальна ціна квитка зі знижкою, наприклад, Київ-Прага, становила 5 євро, а час у дорозі – близько доби.

Щоправда, тоді в компанії розповіли про те, що перевезення в і з України буде здійснювати партнер Flixbus – чеська компанія Umbrella. Це типовий порядок для роботи Flixbus, адже компанія співпрацює з більш ніж 250 регіональними партнерами-перевізниками, які мають загальну систему продажу квитків та загальний бренд.

В даний час маршрути автобусів компанії FlixBus прокладені через більш ніж  2000  населених пунктів в 29 країнах. Щодня виконується близько 350 тис. рейсів.
Читайте также


avatar