У Чорнобильську зону запустять річкові туристичні маршрути по річках Прип'ять і Уж.

Неподалік від мегаполісу, якщо проїхати менше сотні кілометрів в напрямку Білої Церкви, перед вами несподівано постане розкішний палацовий парк.

На вершині популярної карпатської гори Піп Іван дослідили найвисокогірнішу печеру України, розташовану на висоті 1962 метри над рівнем моря.

Іноді виникає таке відчуття, що найкращі середземноморські курорти почали приймати замовлення на літо ще з 1970-х років. Всі найкращі місця вже давно відомі та часто переоцінені мандрівниками.

Здавалося би, ну що може бути такого у сучасному селі, що викликало би бажання повернутись туди? Але Залісся – зовсім невеличке село, сховане обабіч дороги – змушує рекомендувати його всім, так ще й із позначкою "must–seе".

У Ловагах на Івано-Франківщині існує страусина ферма Сергія Швеця. Страусина ферма приносить чоловіку до 2 000 грн на день. У 2014-2015 роках Сергій воював у гарячих точках і паралельно вирішив відкрити страусину ферму і п’ять років готував для тварин приміщення.

 

Не полюбити Кременець з першого погляду неможливо. З давніх-давен древнє місто вабило до себе мандрівників, письменників, художників, науковців. Сьогодні інтерес до перлини Волині не зникає.

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 12 13 »