Влада Індонезії ухвалила рішення не закривати острів Комодо, на якому мешкають найбільші ящери в світі, як планувалося раніше. Однак вартість відвідування національного парку істотно зросте.

Свободное катание на горных лыжах и сноуборде. Начинается там, где заканчивается трасса. Подходит опытным горнолыжниками и сноубордистам. Требует некоторой подготовки и прохождения курса лавинной безопасности.

Українські археологи на острові Хортиця знайшли кам’яну конструкцію діаметром 9,5 метра, якій, імовірно, понад 4 тисячі років.

В Дубае отчитались о росте въездного туризма. Статистические показатели последнего года противоречивые. В целом туризм вырос, однако появились задатки для его падения в будущем.

"У руїнах обсерваторії знайдені кам'яні предмети, що мають різні геометричні форми. На нас чекає довга робота з вивчення історії обсерваторії та виявлених в ній предметів", - сказав академік Юсуфшо Якубов.

Армения - древняя самобытная страна. Окружённая со всех сторон разными ментально странами, сохранила свою самобытность и уникальность.

Цей інтерес пожвавив туризм в Литві. Балтійська країна, яка стала знімальним майданчиком для серіалу "Чорнобиль", стала напрямком так званого атомного туризму після трансляції.

« 1 2 3 4 5 6 ... 12 13 »