Выбирать квартиру необходимо грамотно. Бывает, что люди приобретают не совсем то жилье, которое бы им хотелось.

 

Скелі, які обриваються в море з величезної висоти, утворюють невеликі тихі бухти. А коли вони відступають від моря, обриви змінюються нескінченними піщаними пляжами.

За три кілометри від Львова у напрямку селища Брюховичі є величезний вказівник зі стрілкою і написом: "До місця загибелі В. Івасюка".

 

Улюблене місце всіх відпочиваючих – рекреаційний пункт ДП "Свалявське ЛГ" повз трасу міжнародного значення "Київ-Чоп". Розташований у в Ганьковицькому лісництві.

 

Генічеськ і Арабатська стрілка сприймаються туристами, як тихе відокремлене місце, що підходить для відпочинку з маленькими дітьми або «дикунами». Дійсно, це підходить для опису курорту, але тільки частково. Що ж чекає харківських туристів в Генічеську?

 

На березі бухти, в "казковому" місці, де зливаються Егейське і Середземне моря, розкинувся уздовж берега на 34 км престижний курорт Мармарис. Цей унікальний курорт живописно обрамлений сосновими лісами, тому повітря тут наповнене ароматами хвої.

 

Іспанський ринок нерухомості, який тривалий час знаходився в невтішному стані, в останні кілька років виходить на поступовий підйом. Житло в цій країні користується високим попитом серед заможних людей з пострадянських держав, але в 2018 році рекорд поставили не вони, а французи.

1 2 3 ... 23 24 »