Улюблене місце всіх відпочиваючих – рекреаційний пункт ДП "Свалявське ЛГ" повз трасу міжнародного значення "Київ-Чоп". Розташований у в Ганьковицькому лісництві.

 

Генічеськ і Арабатська стрілка сприймаються туристами, як тихе відокремлене місце, що підходить для відпочинку з маленькими дітьми або «дикунами». Дійсно, це підходить для опису курорту, але тільки частково. Що ж чекає харківських туристів в Генічеську?

 

На березі бухти, в "казковому" місці, де зливаються Егейське і Середземне моря, розкинувся уздовж берега на 34 км престижний курорт Мармарис. Цей унікальний курорт живописно обрамлений сосновими лісами, тому повітря тут наповнене ароматами хвої.

 

Іспанський ринок нерухомості, який тривалий час знаходився в невтішному стані, в останні кілька років виходить на поступовий підйом. Житло в цій країні користується високим попитом серед заможних людей з пострадянських держав, але в 2018 році рекорд поставили не вони, а французи.

В слове Индия совместилась вся палитра красок, благоухающие ароматы, традиции, многообразие языков, богатая архитектура, обширная география. Это – страна контрастов: неслыханной роскоши и нищеты.

 

Если Вы можете похвастаться большой семьей, то наверняка задумывались о выборе семейного автомобиля. Сегодня многие люди ограничивают свой отдых с близкими определенными рамками, так как иногда встает вопрос транспортировки

Договор об Ассоциации Украины с Европейским Союзом подарил стране и безвизовый режим со странами ЕС и всей Шенгенской зоной. Поэтому туристические возможности украинцев значительно выросли.

1 2 3 ... 22 23 »