Улюблене місце всіх відпочиваючих – рекреаційний пункт ДП "Свалявське ЛГ" повз трасу міжнародного значення "Київ-Чоп". Розташований у в Ганьковицькому лісництві.

 

Генічеськ і Арабатська стрілка сприймаються туристами, як тихе відокремлене місце, що підходить для відпочинку з маленькими дітьми або «дикунами». Дійсно, це підходить для опису курорту, але тільки частково. Що ж чекає харківських туристів в Генічеську?

Веслонос має дуже своєрідний зовнішній вигляд, названий так через свою подовжену форму голови, яка може діяти як сенсорний орган. Назва роду paddlefish, Polydon, походить від грецького слова, що означає "багато зубів". Ця велика риба буває сірого або синьо-чорного кольору

Марокко - це держава, яка відрізняється унікальною екзотичністю. Завдяки своєму розташуванню, цій державі вдалося увібрати в себе кращі традиції і звичаї Заходу і Сходу. Адже Марокко знаходиться безпосередньо між Європою та Африкою, а також має вихід, як до Середземного моря, так і до Атлантичного океану.

 

На березі бухти, в "казковому" місці, де зливаються Егейське і Середземне моря, розкинувся уздовж берега на 34 км престижний курорт Мармарис. Цей унікальний курорт живописно обрамлений сосновими лісами, тому повітря тут наповнене ароматами хвої.

У той час як куріння кальяну було введено в США в 1960-х роках, ця древня практика тільки недавно почала ставати популярною в нашій країні. За останні п'ять-сім років кальян-бари стали з'являтися майже всюди, стаючи новим соціальним середовищем.

 

Іспанський ринок нерухомості, який тривалий час знаходився в невтішному стані, в останні кілька років виходить на поступовий підйом. Житло в цій країні користується високим попитом серед заможних людей з пострадянських держав, але в 2018 році рекорд поставили не вони, а французи.

1 2 3 ... 44 45 »